KONST / Litografier / Färglitografi 14023287
nr 1402 3287
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 56/250, Absolut Citron, 81x60, yttermått inklusive ram: 90x69 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:41:07
1.500 kr
1.900 kr
2.000 kr
3.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann